назад

1 месяц назад

Гортензія крупнолиста РОЖЕВА

Цена 100.00 грн
доступно с 18 октября 19
Zeleniushka
с 18 октября 2019
Рожище, Волынская область

Все товары автора (29)

Написать автору
(095) 788-02-40
(095) показать
ГОРТЕНЗІЯ КРУПНОЛИСТА – САДОВА КРАСУНЯ
Висота цього багаторічника досягає 2 м.
На його прямих пагонах формується велике яйцеподібне листя.
Цвітіння стартує в червні й закінчується в жовтні.
Крупнолиста гортензія привертає увагу не тільки завдяки величезним суцвіттям, але й листям, яке до осені змінює своє забарвлення із смарагдового на рубінове.
Багато хто вважає цю рослину досить примхливою, хоча якщо дотримуватися технології вирощування й посадити культуру на правильному місці – вона не завдасть багато клопоту.
ДЕ САДЖАТИ КРУПНОЛИСТУ ГОРТЕНЗІЮ?
Цей чагарник настільки ефектний, що підійде для будь-якого куточка саду. Його можна розмістити: поодиноко; у ряд – для створення живоплоту; невеликою групою (якщо дозволяють розміри ділянки); у сусідстві з іншими багаторічними кущами та квітами.
ГОЛОВНІ СЕКРЕТИ ПОСАДКИ ТА ДОГЛЯДУ Розташовувати гортензію краще в півтіні або на розсіяному світлі. Оскільки вона дуже вологолюбна, то не варто поруч висаджувати рослини, які також вимагають частих поливів, – вони будуть конкурувати між собою. Не бажано оточувати чагарники й квітами-однорічниками, які потрібно щорічно висаджувати, – вона погано переносить пошкодження корінців, неминуче при роботах. Укорінення можна проводити як навесні, так і восени. Яма повинна бути глибиною до півметра й такого ж діаметру. Заповнювати її треба сумішшю з торфу, ґрунту, хвої та перегною. Якщо земля схильна до затримання вологи, то на дно бажано насипати дренажний шар. Кореневу шийку заглиблюють не сильно – вона дасть поросль. Після посадки ділянку варто замульчувати хвоєю, торфом або тирсою. В ідеалі земля під гортензією повинна весь час залишатися трохи вологою. Пишніше й триваліше цвісти допоможуть підживлення – спеціальні мінеральні комплекси або рідкий гній та перегній. Деревна зола для рослини не підходить, оскільки вилуговує ґрунт.

Морозостійка. Потребує укриття опалим листям.
Для продажу наявні кущі 2-річні, висота від 50 см до 1,2 м. Відкритий грунт.

Характеристики

  • Корневая: Открытая
  • Высота саженца: 50 - 100 см
  • Возраст: 2 года
Свяжитесь с автором объявления